Pousada Da Lu
Binnen 3 km afstand van Pousada Da Lu Palhoça hotel kunnen gasten het Praia de Naufragados bezoeken.
Dit hotel is ook binnen het bereik van het Praia do Sonho gesitueerd. Het Praia da Pinheira is op 10 minuten autorijden van dit hotel in Palhoça gelegen.
De kamers van de accommodatie in Palhoça hebben een balkon, samen met airconditioning voor uw gemak. Een apart toilet en een douche zijn aanwezig in de badkamers.
Pousada Da Lu Palhoça is in de nabijheid van Bistro Do Tio Gordo dat Braziliaanse gerechten serveert.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia da Pinheira3,2 km
- Entrada da Praia4,9 km
- Pinheira Beach2,9 km
- Beira da Praia de Cima4,9 km
- Pedras da Pinheira4,8 km
- parque2,6 km
- Slogan da Praia5 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz54 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Pousada Da Lu hotel?
Hercílio Luz luchthaven en Pousada Da Lu hotel zijn gescheiden door een 55 km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Pousada Da Lu hotel?
Klanten van Pousada Da Lu hotel moeten om 10:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Pousada Da Lu hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Pousada Da Lu hotel is $93. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Pousada Da Lu hotel?
Pousada Da Lu hotel biedt Standaard Vierpersoonskamer, Appartement op de Begane Grond en Appartement met Twee Slaapkamers om eruit te kiezen.